Možnosti platby

Kontaktujte nás:

E-Mail: czechia@pureskinfood.net

Bankovní převod

Po zadání objednávky můžete snadno převést fakturovanou částku na náš účet. Vaše objednávka bude odeslána po přijetí platby.

Ihned po dokončení objednávky obdržíte potvrzení e-mailem. V tomto potvrzení naleznete požadované bankovní údaje. Jako účel platby nezapomeňte zadat číslo objednávky, jinak nebudeme schopni Vaši platbu přiřadit. Jakmile Vaši platbu obdržíme, bude Vaše objednávka zpracována. Převod trvá zpravidla mezi 3 až 5 pracovními dny.

Ihned po obdržení platby Vás budeme informovat o termínu dodání. Neposílejte prosím potvrzení o provedené platbě, doručení zboží to neurychlí.

Pro převod použijte následující bankovní údaje:

Bankovní údaje: Česká republika
Majitel účtu:niceshops GmbH
IBAN:CZ75 5500 0000 0050 8013 9899
BIC:RZBCCZPP
Číslo účtu:5080139899
Kód banky5500
Název banky:Raiffeisenbank a.s.
Adresa banky:Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4

Důležité: Jako účel platby zadejte prosím číslo objednávky. V případě, že je číslo objednávky příliš dlouhé a nelze zadat do pole variabilní symbol, uveďte jej prosím do zprávy pro příjemce či poznámky k platbě.

Informace o převodu:
Převod prostřednictvím SEPA probíhá v rámci tuzemského převodu. Kupující i prodávající odpovídají za bankovní poplatky ve své zemi.

U objednávek ze zemí, které nejsou součástí Evropské unie, mohou vzniknout dodatečné bankovní poplatky.

Kreditní karta

U nás můžete snadno platit kreditní kartou. Přijímáme karty VISA, Mastercard. Při platbě kreditní kartou bude fakturovaná částka okamžitě odečtena po dokončení objednávky. K tomu dochází bez ohledu na dostupnost produktů.

Údaje o kreditní kartě nebudou v našem systému uloženy a jsou přenášeny v šifrované podobě. Transakce jsou šifrovány pomocí SSL - nejvyššího dostupného bezpečnostního standardu, který zajišťuje bezpečný nákup. Více informací o tomto tématu naleznete zde.

Co je 3D Secure kód?

3-D-Secure je proces, který zaručuje další zabezpečení online nákupů a zabraňuje neoprávněnému použití vaší kreditní karty.

Náš systém pracuje s Verified by Visa a MasterCard SecureCode.

Po zadání údajů o kreditní kartě do našeho systému se zobrazí okno, kde budete požádáni o bezpečnostní kód. Ten bude po zadání autorizován bankou, u které je vaše karta zaregistrována. Kód 3DS poskytuje banka při prvním přijetí kreditní karty. Pokud jste kód ztratili, kontaktujte prosím svou banku. Původní kód lze kdykoliv změnit.

Pokud jste tuto funkci nezaregistrovali, musíte jí nejprve aktivovat. To lze provést během procesu platby nebo na webových stránkách Visa a MasterCard.

Po nastavení této funkce bude bezpečnostní kód používán pro všechny online transakce. Stále více online obchodů se na tento postup spoléhá v zájmu bezpečnosti svých zákazníků.

Další informace naleznete také na následujících webových stránkách:

MasterCard SecureCode: http://www.mastercard.com/at/privatkunden/innovationen_securecode.html

Verified by Visa:
https://www.visaeurope.at/visa-im-alltag/sicherheit/verified-by-visa/

Jsou v našem systému ukládány údaje o kreditní kartě?

Kreditní karty můžete uložit na svůj zákaznický účet.

POZOR: To neznamená, že údaje o kreditní kartě automaticky ukládáme. Údaje jsou šifrovány a předávány poskytovateli, respektive vaší bance. Ta nám poté poskytne kód, který je propojen s vaším účtem. Tento kód pak bude uložen v našem systému.

Vaše kreditní karta je také spojena s uvedenou adresou. To znamená, že při odeslání objednávek na zadanou adresu nemusí být kreditní karta znovu ověřena, protože ověřovací číslo je již k dispozici.

Pokud se rozhodnete pro zaslání zásilky na jinou adresu, budete vyzváni k opětovnému ověření údajů o kreditní kartě, jinak nebude možné zásilky na jinou adresu odeslat.

Paypal

Pokud se rozhodnete platit pomocí služby PayPal, budete po dokončení objednávky přesměrováni na webovou stránku PayPal. Tam budete vyzváni k zadání svých údajů o svém účtu PayPal a potvrzení platby.

Během několika minut bude platba převedena na náš účet a objednávka bude uvolněna pro další zpracování.

Platby jsou odečteny z účtu Paypal okamžitě, bez ohledu na dostupnost produktů v okamžiku zadání objednávky. Před zadáním objednávky zkontrolujte, zda se na stránce “Můj košík“ zobrazuje odhadované datum doručení.

Při platbě prostřednictvím služby PayPal mohou vzniknout další poplatky. Tyto poplatky hradí naše společnost.