O nás

Svět, ve kterém se vyplatí žít a kde jsou udržitelné zdravé a ekologické produkty, které jsou rovněž cruelty free, naprostou samozřejmostí - to je naše vize!

Proto vyvíjíme a vyrábíme vizionářské produkty, které si sami přejeme používat. Prožíváme změnu, kterou považujeme za nezbytnou, aby budoucnost stála za to.

Naše výrobky jsou určeny pro ty, kteří chtějí udržitelnější a ekologičtější svět a zároveň zdravou a účinnou péči o pleť.

Účinná přírodní kosmetika bez kompromisů

Složky, které by mohly být karcinogenní, mikroplasty, palmový olej, hliník, ropa,... Jak zdlouhavé je vždy o jednotlivých složkách zjišťovat, zda mohou být nebezpečné pro naše zdraví nebo životní prostředí?

Měli jsme toho už dost, a proto jsme stanovili nový standard v oblasti přírodní kosmetiky:

V našich produktech používáme pouze 100% certifikované organické přírodní a čistě rostlinné a účinné složky. Bez výjimky! Tím si můžete být jisti!

Naše výrobky jsou s láskou a ručně vyráběny v naší manufaktuře v krásném jihovýchodním Štýrsku. Jako balení jsme zvolili skleněné lahve a sklenice. Budeme velice rádi, pokud tyto nádoby budete i po vypotřebování produktu sami nadále používat (nápady jak na to, naleznete zde) anebo je recyklujte, protože zdroje jsou cenné. Věděli jste, že sklo lze používat donekonečna bez tzv. downcycling efektu?

Pro vnější obaly jsme zvolili recyklovanou lepenku. Všechny naše etikety jsou veganské a naše doprava je bez plastů. Už jste viděli naše skvělé přepravní boxy, které lze uzavřít bez lepicí pásky a lze je použít i pro zpětnou přepravu? Ano, i na to jsme hrdí.

Pokud máte nějaké dotazy, nápady, připomínky nebo návrhy, budeme se těšit na Vaše zprávy. Napište nám na office@pureskinfood.de.

Feedback na naše produkty můžete zanechat přímo v e-shopu jako hodnocení produktu. Snažíme se naše výrobky neustále zlepšovat a vyvíjet. Proto je pro nás Váš názor velmi cenný. Děkujeme, že jste si na to udělali čas!

Váš tým PURE SKIN FOOD