Použití

Systém organického vrstvení: Cleanse - Spray - Shine - Repeat

Naše výrobky obsahují pouze ty nejlepší a 100% certifikované organické složky. Zaručeně v nich nenajdete žádná zbytečná plnidla ani syntetické chemikálie. Náš jedinečný systém organického vrstvení nám dokonce umožňuje obejít se bez emulgátorů a konzervačních látek, protože namísto míchání tuku a vody ve sklenici, jako u krémů, mícháme přímo na pokožce. Tímto způsobem Vám můžeme nabídnout organickou čerstvou kosmetiku nejvyšší čistoty, kterou můžete používat individuálně, podle potřeb Vaší pleti. Navíc se jedná i o úžasný relaxační rituál.

Cleanse - Spray - Shine - Repeat

A takto vás rozzáříme ve 4 krocích:

  1. Cleanse: K odstranění make-upu a očištění pleti použijte čistící olej. Opláchněte obličej vodou, vmasírujte čistící olej, nechte krátce působit a poté pokožku očistěte pomocí čistícího polštářku. Používejte vlažnou vodu. Příliš horká voda odvádí vlhkost z pokožky.
  2. Spray: Naneste na obličej několik kapek hydratačního tonika.
  3. Shine: Naneste 3-4 kapky kosmetického oleje na konečky prstů, vmasírujte jej do pokožky a zazařte!
  4. Repeat: Opakujte tuto péči o pleť ráno a večer.

Naše tajné tipy a víceúčelové použití

Pokud máte velmi suchou pleť, můžete olej při čištění jednoduše setřít čistícím polštářkem. Je lepší se vyhnout přílišnému čištění. Navíc můžete používat více pleťového oleje v rámci noční péče, aby se Vaše pleť mohla přes noc dobře regenerovat.

Pokud jste nechtěně použili příliš mnoho Beauty oleje, můžete jeho přebytek použít také k péči o nehty, konečky vlasů nebo suché části těla.

Čistící olej je rovněž vynikající jako olej na holení, pro rychlé oholení nohou nebo oblasti bikin. Poté je pokožka dokonce opravdu dobře ošetřená a není ani trochu suchá!

Hydratační tonikum je v létě skutečným hrdinou. Stačí lahvičku vložit do chladničky, abyste získali speciální dávku svěžesti. Pro rychlé osvěžení v horkých dnech má navíc stálé místo v kabelce.

Tonikum je také ideální jako body mist nebo osvěžovač vlasů. Na podrážděnou nebo svědivou pokožku hlavy je vhodným prostředkem Zklidňující heřmánek hydratační tonikum.

Vřele doporučit můžeme jak Zklidňující heřmánek hydratační tonikum, tak i přípravek Skalní růže a levandule hydratační tonikum, ať už jako relaxační sprej na polštář nebo jako pokojový sprej.