Aplikace vrstvené péče: Jak na to?

Aplikace vrstvené péče: Jak na to?

Krásná pleť je známkou zdraví a pohody, věnujte ji proto každý den pár chvil.

Ikona

Ve třech krocích k zářivě krásné pleti!

1. Čištění a odlíčení
Vmasírujte několik kapek přípravku Cleansing & Detox Oil. Nechte krátce působit. Poté olej šetrně odstraňte pomocí žínky.

2. Hydratace
Na obličej naneste několik kapek Toning Moisturiser.

3. Finish
Zahřejte 3-4 kapky přípravku Beauty Oil mezi konečky prstů, jemně jej vklepejte do pokožky, vmasírujte a následně si jen užívejte blahodárné účinky oleje.

Pozor - pokud máte suchou pokožku

K mytí nepoužívejte příliš horkou vodu, neboť ta by mohla pokožku ještě více vysušit. U velmi suché pleti vynechejte krok 2 a Cleansing & Detox Oil setřete pomocí čistícího tamponu.

Příliš mnoho oleje?

Nevadí! Nechte jej 1-2 minuty vstřebat a poté si obličej otřete kapesníčkem. Odstraníte tak přebytečný olej a nežádoucí lesk.

Denní péče

Méně oleje je někdy více. Zde postačí 3-4 kapky (kromě suché pokožky: zde může být kapek více). Večer, než půjdete spát, můžete použít i trochu více oleje, neboť během noční regenerační fáze se živiny lépe vstřebávají. Aplikujte tento kosmetický rituál denně, ráno a večer, abyste účinně a dlouhodobě zlepšili vzhled své pleti!

Dopřejte své pleti čas

Vaše pokožka může potřebovat určitou dobu, než znovu získá přirozenou rovnováhu. Nový pečující rituál si dopřejte alespoň 10 dní. Je třeba, aby se Vaše pleť detoxikovala a zbavila se všeho nepotřebného. Pokud se pleť začne čistit, je možné, že se její vzhled zhorší. To je zcela normální. Teprve až se zbaví všeho nepotřebného, projeví se skutečný účinek pečující sady.

Váš obličej Vám za Vaší péči poděkuje zářivě svěží pletí!

Test snášenlivosti

Reaguje Vaše pleť na různé kosmetické přípravky zčervenáním, vyrážkami nebo podobně? Máte alergie nebo intolerance, o kterých víte, a proto si nejste jisti, zda jsou naše výrobky pro Vás vhodné? Proveďte tak test snášenlivosti. Naneste několik kapek produktu na vnitřní stranu paže. Druhý den oblast zkontrolujte.

  • Vaše rutina péče o pleť s PURE SKIN FOOD ♡

Doporučujeme