Zdraví prsou aneb masáž pro včasné odhalení bulky

Zdraví prsou aneb masáž pro včasné odhalení bulky

Rakovina prsu je stále nejčastější příčinou úmrtí žen na rakovinu. Dnes již existuje dobrá šance na vyléčení, pokud jsou uzliny odhaleny včas. Přečtěte si, jak můžete zjistit změny v tkáni, a to pomocí příjemné a zklidňující masáže prsou.

Ikona

Rakovina prsu je stále nejčastější příčinou úmrtí na rakovinu u žen ( 17,5 %). Přestože je rakovina prsu již dnes velmi dobře léčitelná, pokud je odhalena včas. Je to proto, že míra přežití u rakoviny prsu závisí především na tom, v jakém stadiu je rakovina objevena a jak agresivní jsou rakovinné buňky. Pokud je nádor lokalizovaný, lze vyléčit přibližně 90 % žen s tímto onemocněním.

Kromě pravidelných kontrol u gynekologa je proto užitečné provádět masáže, aby si ženy všimly změn ve tkáni a včas rozpoznaly bulky.

Masáž stimuluje metabolismus, který je v čínské lidové medicíně (TCM) považován za zásadní pro zdraví prsou a lymfatickou drenáž. Jemné krouživé pohyby ve směru ke klíční kosti a podpaží pomáhají působit proti hromadění lymfy. Prokrvení kůže a tkání se stimuluje, čímž se zvyšuje přísun živin do kožních buněk.

Náš nový olej na masáž prsou (Organic Boobs Oil) obsahuje vyživující a detoxikační složky, jako je arganový olej, olej z hroznových jader nebo olej z mučenky. Oleje skýtají mnoho antioxidantů, které působí proti známkám stárnutí kůže a udržují její pružnost. Přírodní komplex účinných olejů dodává pokožce extra vlhkost. Pravidelně používaný Boobs Oil má regenerační účinky a zpevňuje pojivovou tkáň. Hřejivá smyslná vůně pravého vanilkového extraktu a zázvorového oleje má zklidňující vlastnosti na tělo i mysl a je dokonalým společníkem i při partnerských masážích.

Všechna ňadra jsou krásná!

Chceme zvýšit povědomí o vlastním těle. Chceme upozornit na téma zdraví prsu a přesvědčit ženy, jak důležitá je prevence rakoviny prsu. K tomu jsou nezbytné (sebe)masáže. Neměla byste se však také obejít bez pravidelných kontrol u svého gynekologa.

Ve spolupráci s rakouským programem včasného odhalení rakoviny prsu (früh erkennen) je ke každé objednávce našeho oleje Boobs Oil přiložen zelený náramek, který Vám připomene pravidelné kontroly.

Pokyny pro masáž prsou

Masáž prsou je nejlepší provádět bezprostředně po koupeli nebo sprchování, kdy je pokožka ještě teplá a ruce máte zahřáté.

  1. Nejprve si mezi dlaněmi zahřejte trochu oleje.
  2. Krouživými pohyby rozetřete olej po prsou a dekoltu.
  3. Nyní si jemně masírujte prsa. Měla byste vyvíjet mírný tlak a ne jen hladit, abyste zároveň stimulovala tok lymfy. Celý proces by měl být příjemný, v žádném případě bolestivý.
  4. Rozetřete olej ve směru ke klíčním kostem a k podpaží, což je směr, kterým se pohybuje lymfa.

Kromě preventivního aspektu posiluje pravidelná (sebe)masáž Vaše tělesné vědomí a umožňuje Vám vybudovat si hlubší vztah ke svému tělu!

Doporučujeme