Holisticky udržitelné

Handmade with Love

Kvalita našich výrobků a udržitelnost jsou našimi hlavními prioritami! Tyto dva faktory jsou nám opravdu blízké a ovlivňují každé naše rozhodnutí, neboť v tomto ohledu neděláme kompromisy!

Mimochodem, všechny naše výrobky jsou pečlivě a s láskou vyráběny v naší manufaktuře v rakouském Štýrsku.

100% bio a fair

Celý náš sortiment je vyroben ze 100% certifikovaných ekologických surovin a výrobky jsou certifikovány rakouskou organizací Austria Bio Garantie. Tímto způsobem se nejen vyhýbáme toxinům, ale také podporujeme ekologické zemědělství po celém světě.

Pokud je to možné, zaměřujeme se na férovou výrobu a férový obchod. Například všechny naše doplňky jsou vyráběny v inkluzivní dílně v peruánském Cuscu, kde jsou neslyšící ženy vyškoleny jako krejčové. Je jim nabídnuta jistá práce, školení a spravedlivá mzda.

100% vegan a cruelty free

Všechny naše výrobky jsou veganské - od obsahu až po etiketu! Podle našeho názoru nemají živočišné látky v kosmetice co dělat. Kdo by si chtěl mazat obličej kolagenem z rybí nebo prasečí kůže? Bohužel jen málokdo ví, co se skrývá za kosmetickými přísadami. S námi si nemusíte dělat žádné starosti! Spoléháme se na 100 % na energii rostlin! Dokonce i lepidlo na etikety (ano, téměř vždy obsahuje živočišný kasein) a tiskařské barvy jsou veganské.

Je rovněž samozřejmé, že netestujeme na zvířatech. Testování na zvířatech je v EU zakázáno i v případě kosmetiky. Velké společnosti však stále nacházejí skulinky, jak pokračovat v testování na zvířatech, což považujeme za velmi smutné. Naši kosmetiku testujeme na sobě a na našich přátelích.

Udržitelné, neboť myslíme dopředu

Nejenže obsah je 100% ekologický, ale i naše obaly jsou udržitelné:

  • používáme recyklovatelné skleněné láhve, které můžete také znovu použít, zde najdete nápady, jak můžete lahvím vdechnout nový život;
  • etikety jsou vyrobeny z rychle rozložitelné ekologické fólie;
  • krabice jsou vyrobeny z recyklovaného kartonu a vyrábějí se v Rakousku;
  • při doručování používáme recyklovaný obalový materiál, bez plastů, a klimaticky neutrální dopravu.

Ano, jak vidíte, jsme trvale udržitelní idealisté a vyrábíme pouze produkty, které splňují naše vlastní vysoké standardy. Rádi bychom, abyste s námi sdíleli toto nadšení pro udržitelné ekologické a veganské produkty!