Olejové čištění pro všechny typy pleti

Olejové čištění pro všechny typy pleti

Už jste někdy slyšeli o tzv. olejové metodě čištění? Jedná se o úžasně jemný způsob, jak zbavit pleť nečistot a hydratovat ji. Pro přirozeně zářivou a zdravou pleť!

Ikona

Olejová metoda čištění, (tzv. OCM = oil cleansing method), představuje každodenní čistící proceduru, jež slouží k odstranění make-upu a nečistot. Používejte vysoce kvalitní oleje, které obnovují rovnováhu pokožky a dodávají jí důležité živiny. Výsledný efekt si zamilujete a rychle se, ve své kůži, budete cítit opět skvěle!

Mnoho lidí je zpočátku skeptických, když slyší, že by si obličej měli čistit olejem. Jak celé čištění vůbec funguje? Jde o jednoduchý princip, který si možná pamatujete z hodin chemie: "Podobné se rozpouští v podobném" - olej nanesený na pokožku rozpouští černé tečky a nečistoty tím, že se s nimi při masáži pokožky spojí. Odstraňuje tak nečistoty a důkladně čistí pokožku.

Nemusíte se bát, že by Vaše pleť byla z intenzivního čištění vysušená, jelikož v našem čistícím oleji používáme 100% přírodní a organické oleje, obsahují tudíž také mnoho vitamínů a esenciálních mastných kyselin, které o pokožku navíc pečují a nevysušují ji.

Mnoho běžných čistících a odličovacích přípravků obsahuje látky, které ničí kožní bariéru a činí ji propustnou. Doporučujeme olejovou metodu čištění, protože je šetrná a důkladná a poskytuje dodatečnou péči o pokožku, aniž by ji podráždila.

Metoda je vhodná jako každodenní čistící procedura pro všechny typy pleti a možná Vás překvapí, že je obzvláště užitečná pro mastnou pleť, a to z toho důvodu, že olej má antibakteriální a zároveň hojivé účinky a reguluje produkci kožního mazu. U opravdu suché pleti můžete, namísto smývání, odstranit olej pomocí opakovaně použitelného odličovacího polštářku. Nezapomeňte olej používat každý den k odstranění make-upu, protože díky němu bude Vaše pleť čistší a bude mít jemnější strukturu.

A takto funguje čištění olejem

  1. Napumpujte si několik kapek oleje na konečky prstů a jemně jej rozetřete po obličeji.
  2. Pokožku obličeje jemně masírujte a rozetřete po ní čistící olej. Dbejte na to, abyste nevynechali žádné místo a nespěchejte - tuto masáž můžete provádět až 10 minut.
  3. Nechte olej krátce působit - mezitím si třeba můžete vyčistit zuby.
  4. Umyjte si obličej vlažnou vodou - a máte hotovo!

Pokud máte velmi suchou pleť, měli byste olej místo vodou odstranit odličovacím polštářkem.

Náš čistící olej toho umí ještě více!

Náš organický čistící detoxikační olej Vás během chvilky zbaví make-upu a nečistot. Protože čištění olejem je vhodné i k ošetření akné, používáme výtažek z měsíčku lékařského a olej z divoké růže, které podporují hojení ran. Obě složky mají silný regenerační účinek na tkáň, olej z divoké růže navíc působí také proti zarudnutí, ekzémům a lupénce.

Zvláště výživnou složkou je avokádový olej, který se vyznačuje hydratačním účinkem a dobrým promaštěním pokožky. Účinně redukuje nečistoty v pleti, zjemňuje texturu pokožky a také podporuje hojení ran.

Olej z meruňkových jader a jojobový olej se používají jako další hydratační složky a mají posilující účinek na pojivovou tkáň.

Díky obzvláště vysokému obsahu kyseliny olejové se čistící olej snadno nanáší a zároveň způsobuje dočasné otevření kožní bariéry, aby se dosáhlo hloubkového čištění a zásobení pokožky účinnými látkami.

Antimikrobiální a protizánětlivé složky, jako jsou esenciální oleje, rozmarýnový extrakt, olivový olej a olej z meruňkových jader, mají rovněž preventivní účinky proti zánětlivým procesům.

Zařaďte tento olejový čistící přípravek do své každodenní rutinní péče o pleť, abyste odstranili make-up a nečistoty - Vaše pleť Vám poděkuje!

  • Porentiefe Reinigung: Der Schlüssel zu schöner Haut!

Doporučujeme