Přísada týdne: Řebříček obecný

Přísada týdne: Řebříček obecný

Řebříček jako zázračná zbraň pro citlivou pleť a Rosaceu: to nejlepší z přírody proti zarudnutí a podráždění.

Ikona

Pro osoby s citlivou pletí a Rosaceou může být nalezení správné péče o pleť výzvou. Citlivá a podrážděná pokožka potřebuje speciální pozornost, aby se zklidnily podrážděné cévy a zarudnutí. Naštěstí existuje řešení, které je šetrné, ale účinné: zklidňující kosmetické přípravky s řebříčkem.

Tato pozoruhodná složka je známá pro své vazoprotektivní a hojivé vlastnosti a je ideální pro péči o citlivou pleť a zklidnění Rosacey a zarudnutí.

Řebříček pro citlivou pokožku:

Řebříček obecný (Achillea millefolium) je rostlina s dlouhou historií. Obsahuje řadu flavonoidů, které jsou známé svými protizánětlivými účinky. Tyto flavonoidy podporují regeneraci pokožky a podporují regresi poškození cév. Mírně stahující účinek řebříčku také pomáhá vypínat pokožku a zklidňovat zarudnutí, aniž by kůži dráždil.

Pleťová maska s práškem z řebříčku:

Účinným způsobem, jak využít blahodárných účinků řebříčku, je použití prášku z řebříčku ve zklidňující pleťové masce. V kombinaci s dalšími rostlinnými prášky (jako je např. kořen listnatce) které jsou rovněž adstringentní a vasoprotektivní, může pleťová maska s řebříčkem výrazně snížit viditelné cévy a zarudnutí. Toto přírodní ošetření může také přinést úlevu citlivé pleti a při Rosacee a zároveň zklidnit a posílit pokožku.

Řebříčková voda pro redukci zarudnutí:

Řebříčková voda je cenným doplňkem péče o pleť, pokud trpíte na Rosaceu. Díky svému jemnému stahujícímu účinku snižuje zarudnutí a účinně zklidňuje pleť. Hojivý a protizánětlivý účinek flavonoidů činí z řebříčkové vody skutečnou zázračnou zbraň pro podrážděnou pleť. Najdete ji v našem Organic Farewell Rosacea Toner.

Řebříček je bezpochyby vynikající složkou pro citlivou a podrážděnou pleť i pro léčbu Rosacey a zarudnutí. Díky svým vazoprotektivním a hojivým vlastnostem je jemným, ale účinným řešením kožních problémů.

Hýčkejte zarudlou a zanícenou pleť přírodní jemnou péčí, která pleť zklidňuje, redukuje zarudnutí a obnovuje přirozenou krásu!

Doporučujeme